Porsche Inter Auto Sp. z o.o.

Rekomendujemy firmę BAT-POL Marta Sporek Os. Wł. Jagiełły 28/24 w Poznaniu, reprezentowaną przez Martę Sporek jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia usług rejestracji samochodów nowych i używanych.

Z firmą BAT-POL współpracujemy od 10 lat co jest dowodem na to, że firma bardzo sumiennie realizuje swoje zadania, a jakość świadczonych usług jest wysoka. Kontakt z pracownikiem biura oraz osobami odpowiedzialnymi za powierzone zadania to sama przyjemność. Prace powierzone pracownikowi w salonie Porsche Obornicka w Poznaniu przy ul. Obornickiej 248 odbywa się bardzo sprawnie. Firma bardzo dobrze przygotowana pod względem logistycznym jak i organizacyjnym. Jednym z ważniejszych aspektów współpracy jest oczywiście cena, która w tym przypadku jest bardzo konkurencyjna od cen rynkowych.

Z całą odpowiedzialnością polecamy firmę BAT-POL Marta Sporek jako solidnego i wiarygodnego usługodawcę.

PIELUSZYŃSKA Sp. z o.o.

W związku z długoletnią współpracą możemy polecić firmę „Bat-Pol” Marta Sporek Os. Wł. Jagiełły 28/24 60-688 Poznań, która prowadzi działalność w branży rejestracji pojazdów.

W miłej i przyjaznej atmosferze z nienaganną skrupulatnością firma Bat-Pol wykonuje swoje zobowiązania. Profesjonalizm pracowników, którzy zawsze służą pomocą i radą pozwala na sprawną rejestrację pojazdów. Firma wywiązuje się z ustalonych terminów i obowiązków wynikających z umowy.

Duży wpływ na pozytywną współpracę ma również sprawna komunikacja, co pozwala na szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów.