WZBO brak obowiązku zapłaty podatku akcyzowego

25 października 2021

!!! WZBO potwierdzenie braku obowiązku zapłaty podatku akcyzowego!!!
Nowa usługa w Centrum Rejestracji BAT-POL Marta Sporek Centrum Rejestracji BAT-POL Marta Sporek oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę deklaracji akcyzowych AKC-US oraz pomoc w uzyskaniu WZBO -potwierdzenie braku
obowiązku zapłaty podatku akcyzowego.

Jeżeli zakupiłeś samochód ciężarowy do 3,5 tony i nie wystąpisz do Urzędu Skarbowego z wnioskiem o zwolnienie z obowiązku zapłaty akcyzy to ciąży na Tobie obowiązek zapłacenia podatku akcyzowego!!!!! Jeżeli zakupiłeś taki pojazd z kraju wspólnotowego, przywiozłeś do Polski samochód i nie masz czasu na zastanawianie się jak załatwić wszystkie formalności zgłoś się do Centrum Rejestracji BAT-POL Marta Sporek. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności szybko, sprawnie i bezproblemowo! Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w zakresie rejestracji pojazdów krajowych i zagranicznych – możesz nam zaufać.

Zapraszamy na naszą stronę www.centrumrejestracji.pl gdzie możesz zapoznać się z ofertą Centrum Rejestracji BAT-POL Marta Sporek oraz sprawdzić nasze referencje. Co nas wyróżnia z pośród konkurencji? Innowacyjność!!
Świadczymy usługi online zapewniając szybką, sprawną i komfortową pomoc min. w zakresie podatku akcyzowego. Usługa dedykowana jest dla osób fizycznych i firm z całej Polski.
Co musisz zrobić aby szybko i sprawnie załatwić potwierdzenie braku obowiązku zapłaty podatku akcyzowego WZBO za samochód ciężarowy do 3,5 tony? oraz jak wyliczyć należny podatek akcyzowy od sprowadzonego auta osobowego z zagranicy?

Wystarczy zajrzeć do naszego nowo otwartego sklepu internetowego:
https://sklep.centrumrejestracji.pl i zakupić jedną z dwóch oferowanych usług:
!!!DEKLARACJA AKCYZOWA AKCUS!!!
lub
!!!WNIOSEK WZBO!!!